noclegi

Obiekt Hotelowo Bankietowy “Dolina Bugu” oferuje otwarte całą dobę domki noclegowe. Kodeń to wyjątkowe miejsce na mapie Południowego Podlasia ze względu na swoje wyjątkowe walory turystyczne i przyrodnicze, warto więc spędzić tu więcej niż jeden dzień. 

Już od 75 zł / doba

Wyjątkowe miejsce

Poznaj nieoczywiste oraz intrygujące miejsce na Lubelszczyźnie

dogodna lokalizacja

Kodeń to idealne miejsce do zwiedzania okolicznych atrakcji wschodniej Polski

odkryj Bug

Bliskość rzeki zachęca do aktywnego wypoczynku w otoczeniu natury

Noclegi w Kodniu

“Dolina Bugu” oferuje Państwu otwarty cały rok obiekt hotelowy w Kodniu, zlokalizowany w pobliżu lasu i dorzecza rzeki Bug. Na terenie obiektu znajdują się ogrzewane, w pełni wyposażone domki noclegowe – w Kodniu i okolicy tylko “Dolina Bugu” udostępnia gościom tak komfortowe warunki noclegu. Każdy domek wyposażony jest w  telewizor, lodówkę, czajnik oraz posiada łazienkę z dostępem do ciepłej wody. Na terenie obiektu goście mogą skorzystać z bezpłatnego internetu Wi-Fi.

Dobrze rozbudowana baza

Jednorazowo nasz Obiekt Hotelowo Bankietowy jest w stanie przyjąć nawet do 94 gości. Dzięki tak dużej ilości miejsc noclegowych, obiekt nasz staje się jednym z miejsc dysponujących odpowiednim zapleczem hotelowym, pozwalającym zorganizować liczne imprezy, konferencje czy spotkania firmowe. Dodatkowo, nasze domki hotelowe zostały komfortowo wyposażone. W każdym salonie znajduje się podwójne rozkładane łóżko, a w pokojach gościnnych dwa pojedyncze łóżka.

Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci i dwie nowe altanki jedna z kominkiem i ogniskiem na 80 osób, druga mniejsza na 20 osób.