kajaki

Pobyt w Kodniu to niesamowita okazja, aby nie tylko zwiedzić zabytki pozostawione przez rodzinę Sapiehów czy zobaczyć słynący w całej Polsce obraz Matki Bożej Kodeńskiej. Nasz kodeński Obiekt Hotelowo – Bankietowy zajmuje się również organizacją spływów kajakowych rzeką Bug. Warto pamiętać, że Bug – jako jedna z niewielu rzek w Polsce – posiada nieuregulowane koryto rzeczne. Na szczególną uwagę zasługuje również okoliczna dzika przyroda, która będzie cieszyła wasze oczy podczas spływu przez ciągnącą się wiele kilometrów trasę kajakową. Spływ kajakiem rzeką Bug to emocjonująca przygoda, która na długo zapada w pamięć!

Pobyt w Kodniu to niesamowita okazja, aby nie tylko zwiedzić zabytki pozostawione przez rodzinę Sapiehów czy zobaczyć słynący w całej Polsce obraz Matki Bożej Kodeńskiej. Nasz kodeński Obiekt Hotelowo – Bankietowy zajmuje się również organizacją spływów kajakowych rzeką Bug. Warto pamiętać, że Bug – jako jedna z niewielu rzek w Polsce – posiada nieuregulowane koryto rzeczne. Na szczególną uwagę zasługuje również okoliczna dzika przyroda, która będzie cieszyła wasze oczy podc

Producent:PERCEPTION
Materiał:Polietylen
Długość:442 cm
Szerokość:79 cm
Kokpit:229 x 58 cm
Waga:33 kg
Obciążenie max.:249 kg

Dwuosobowy kajak firmy zaprojektowany tak, aby zapewnić jak największy komfort pływania. Ten tandem wyposażony został w siedziska i oparcia pokryte neoprenem, regulowane podparcia na nogi, zapewniające wygodę wszystkim miłośnikom kajakarstwa.

Szlaki:

Sławatycze – Kodeń

Szostaki – Kodeń

Kodeń – Żuki

CENNIK  :

Wypożyczenie kajaka: 50 zł/osoba

Posiadamy również rower wodny!