Klasyczna, elegancka sala bankietowa “Doliny Bugu” spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kolorystyka sali została utrzymana w jasnych, stonowanych barwach bieli, kości słoniowej, srebra i beżu, przełamanych detalami wykonanymi z naturalnego drzewa. Sala bankietowa “Dolina Bugu” jest duża i przestronna – jednorazowo może przyjąć nawet do 220 gości, co umożliwia organizację zarówno kameralnych imprez, jak i większych uroczystości.

11

Sala bankietowa jest klimatyzowana i posiada rekuperację, która zapewnia świeże zewnętrzne filtrowane powietrze, dzięki czemu niezależnie od pory roku, temperatury na zewnątrz i liczby osób w sali, zapewniony jest komfort cieplny dla wszystkich gości. Nasza sala bankietowa posiada dobry dostęp do światła dziennego, a nocą klimatyczne oświetlenie zapewniają kryształowe żyrandole i oświetlenie ledowe.

Dużą zaletą sali bankietowej jest jej położenie – została zbudowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i rzeki. Szum drzew, szmer przepływającej wody, świeże powietrze i wyjątkowe okoliczności przyrody sprawiają, że jest to wymarzone miejsce do organizacji kameralnej imprezy w gronie rodziny i znajomych. Imprezy w “Dolinie Bugu” mają charakter zamknięty – wstęp na teren mają tylko zaproszeni goście i osoby wynajmujące domki hotelowe, dzięki czemu osoby z zewnątrz nie zakłócą podniosłej atmosfery żadnej uroczystości.

10

W naszej ofercie znajdują się stoły okrągłe i prostokątne, co umożliwia dowolną aranżację sali zgodnie z potrzebami i życzeniem klienta. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem gastronomicznym oraz zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową. Obiekt “Dolina Bugu” jest w stanie zagwarantować nocleg dla ponad 90 gości.

Za dodatkową opłatą możemy zorganizować:
– wiejski stół,
– stół z ciastami, kawą i herbatą,
– fontannę czekoladową,
– potrawy z grilla,
– napis LOVE oraz MIŁOŚĆ
– ciężki dym na pierwszy taniec Państwa Młodych,
– inne atrakcje, np. kajaki, sauna, przejazdy bryczką, wodzireja, oprawę muzyczną – do uzgodnienia.

LOVE

banner

Ciężki dym