NOCLEGI w Kodniu

Obiekt Hotelowo Bankietowy “Dolina Bugu” oferuje otwarte całą dobę domki noclegowe. Kodeń to wyjątkowe miejsce na mapie Południowego Podlasia ze względu na swoje wyjątkowe walory turystyczne i przyrodnicze, warto więc spędzić tu więcej niż jeden dzień. Dlaczego warto wybrać ”Dolinę Bugu” na miejsce noclegu w Kodniu nad Bugiem? Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na wielkość naszej bazy noclegowej w Kodniu – naszym gościom oferujemy 23 ogrzewane, nowoczesne domki noclegowe – 1 domek sześcioosobowy i 22 domki czteroosobowe. Domek sześcioosobowy składa się z salonu i dwóch pokoi, a domki czteroosobowe posiadają jeden salon i jeden pokój gościnny.

“Dolina Bugu” oferuje Państwu otwarty cały rok obiekt hotelowy w Kodniu, zlokalizowany w pobliżu lasu i dorzecza rzeki Bug. Na terenie obiektu znajdują się ogrzewane, w pełni wyposażone domki noclegowe – w Kodniu i okolicy tylko “Dolina Bugu” udostępnia gościom tak komfortowe warunki noclegu. Każdy domek wyposażony jest w  telewizor, lodówkę, czajnik oraz posiada łazienkę z dostępem do ciepłej wody. Na terenie obiektu goście mogą skorzystać z bezpłatnego internetu Wi-Fi.

Kodeń noclegi cennik :

-> 1 OS – 125 zł/doba
-> 2 OS – 160 zł/doba
-> 3 OS – 210  zł/doba
-> 4 OS – 280 zł/doba
-> obiekt hotelowo-bankietowy nie przyjmuje zwierząt

Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci i dwie nowe altanki jedna z kominkiem i ogniskiem na 80 osób, druga mniejsza na 20 osób.

Domki w Kodniu Jednorazowo nasz Obiekt Hotelowo Bankietowy jest w stanie przyjąć nawet do 94 gości. Dzięki tak dużej ilości miejsc noclegowych, obiekt nasz staje się jednym z miejsc dysponujących odpowiednim zapleczem hotelowym, pozwalającym zorganizować liczne imprezy, konferencje czy spotkania firmowe. Dodatkowo, nasze domki hotelowe zostały komfortowo wyposażone. W każdym salonie znajduje się podwójne rozkładane łóżko, a w pokojach gościnnych dwa pojedyncze łóżka.

Obiekt Hotelowo Bankietowy “Dolina Bug” oferuje nie tylko tanie noclegi w Kodniu nad Bugiem, ale również szereg atrakcji, które urozmaicą Państwa pobyt w tym pięknym miejscu. Na gości, którzy zdecydują się wybrać nasze domki hotelowe, czeka wiele atrakcji, takich jak spływy kajakowe rzeką Bug, przejazdy bryczką na terenie Kodnia i okolic oraz wspólne ogniska i grille. Zimą zajmujemy się również organizacją kuligów po okolicznych lasach. Nie są to jedyne atrakcje, jakich możecie Państwo oczekiwać, wybierając nasz obiekt. Kodeń to piękne miejsce z bogatą historią, którą warto poznać, dlatego decydując się na nocleg w “Dolinę Bugu” zyskujesz niepowtarzalną szansę, by zwiedzić Kodeń i okolice wraz z profesjonalnym przewodnikiem, który przybliży Ci bogatą historię miejscowości oraz okolicznych terenów.

Jako jedyny Obiekt Hotelowy w Kodniu oferujemy tak bogatą ofertę turystyczną. Możliwość spędzenia aktywnie czasu, piękne widoki, wyjątkowy mikroklimat, wielowiekowa historia zaklęta w liczne zabytki, a do tego świetne zaplecze noclegowe i gastronomiczne oraz komfortowe pokoje gościnne – Kodeń przyciąga osoby w każdym wieku! Każdy, kto wybierze na nocleg w Kodniu “Dolinę Bugu” nie poczuje się zawiedziony! Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw dla starszych – komfortową saunę oraz stanowiska grillowe i miejsce na ognisko.

“Dolina Bugu” to obiekt, który charakteryzuje się doskonałą lokalizacją! Bliskość lasu i rzeki Bug sprawia, że doskonale odnajdą się tu grzybiarze i wędkarze. Nasze domki letniskowe położne są na terenie “Nadbużańskiego Parku Chronionego Krajobrazu Natura 2000” – możesz tu spotkać objęte ochroną gatunki roślin i zwierząt. Nie tylko botanicy i ornitolodzy będą mieli tu co robić – również miłośnicy fotografii znajdą dla siebie wyjątkowe krajobrazy, będące efektem działania dzikiej przyrody!

Mapa Kodeń